I konkurs opowiadaniowy – do wygrania dowolny przedmiot z naszego sklepu [ZAKOŃCZONY]

konkurs_opowiadaniowy

Zwycięzcy wybierani byli dwoma drogami, poprzez głosowanie i wybór administracji. To drugie było dla nas szczególnie trudne, ponieważ poziom prac był wysoki i wiele szkoda było nie nagrodzić. Dlatego zdecydowaliśmy wyróżnić kilka prac. Prosimy zwycięzców o wysłanie maila z wybranym produktem oraz adresem do wysyłki nagrody, a autorzy wyróżnionych prac proszeni są o wybranie dowolnego wisiorka z naszej oferty. Dziękujemy wszystkim za nadesłanie prac, które możecie przeczytać tutaj – http://slowianietworza.pl/!

Zwycięzcy konkursu:
Perun Z1 – Jeremiasz Krok
Strzyga była Kotem – Jakub Bielawski
Za nas i za tych, którzy odeszli – Klaudiusz Handerski

Wyróżnienia:
Oko – Aleksandra Sieradzka
Może być i tak – Piotr Turaj
Syrena Warszawska – Jacek Fleiszfreser


Nadszedł czas, na kolejny konkurs. Tym razem w celu zgarnięcia nagrody musicie udowodnić swoją kreatywność i nie wymagamy posiadania własnej strony! Przyjmujemy prace napisane w dowolnym formacie.

Chcąc wziąć udział w konkursie, należy napisać opowiadanie utrzymane w klimatach słowiańskich. Nie ograniczamy was co do utrzymywanej konwencji, akcja może tyczyć się w czasach wczesnośredniowiecznych lub nawet współczesnych. Może opowiadać historię któregoś z bogów, bestii słowiańskich lub innej wymyślonej postaci. Nie mamy nic przeciwko formie pracy konkursowej, może być to artykuł, fragment dziennika czy klasyczne opowiadanie. Nie stawiamy również wymogów w kwestii długości tekstu, liczymy jednak na dobry tekst i wciągającą fabułę.
Wszystkie prace konkursowe zostaną opublikowane na stronie Słowianie Tworzą.

Spośród nadesłanych prac wybierzemy trzy, które nagrodzimy. Nagrodą w konkursie jest dowolny produkt (duży wybór pośród koszulek i wisiorków) z naszego sklepu. Zwycięzców wybierzemy na podstawie głosowania fanów i wyboru jury złożonego z administratorów strony.

Prace konkursowe można zgłaszać do północy 7 sierpnia na adres [email protected]
Swoje prace prosimy zapisywać w formacie doc/docx.

Powodzenia!

Poszczególne produkty z naszego sklepu, do wygrania jeszcze więcej!

Podobne wpisy:

O autorze Redakcja Słowiański Bestiariusz

Sprawdź jeszcze to

II konkurs opowiadaniowy – do wygrania książki „Człowiek Znikąd” [ZAKOŃCZONY]

Wyniki konkursu! Po długim maratonie lektury prac konkursowych ogłaszamy, iż zwycięzcami konkursu zostają: Faber Ireneusz …

Jeden komentarz

  1. Gratulacje dla zwciężców!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *