Partnerzy

The Koszulki sklep logoThe Koszulki – witaj w  sklepie z koszulkami na każdą okazję!

The Koszulki to sklep założony z myślą o osobach z poczuciem humoru, ceniących nietuzinkowe pomysły. W jego asortymencie znajdują się koszulki, ale są to koszulki niezwykłe. Nawiązują do szczególnych wydarzeń w życiu, pasji, uczuć, mogą być wyznaniem miłości… Podobnie jest i z pozostałymi gadżetami dostępnymi w sklepie, takimi jak bluzy, kubki, plecaki i wiele innych. Do sklepu The Koszulki trafiają osoby poszukujące czegoś dla siebie, ale przede wszystkim szukające wyjątkowego prezentu.

Włóczęga sklep logo

Włóczęga – sklep dla poszukiwaczy przygód

Sklep Włóczęga jest miejscem, do którego trafiają osoby poszukujące koszulek i akcesoriów związanych z podróżami, przyrodą i górskimi wędrówkami. W jego ofercie znajdują się nawiązujące do tej tematyki koszulki, torby, plecaki i wiele innych gadżetów. Twórcy sklepu, chcąc wyróżnić się na tle konkurencji,  postawili przede wszystkim na oryginalność nadruków i haseł. W trosce o satysfakcję klientów oraz dobrą kondycję rodzimego rynku, w sklepie Włóczęga znajdują się przede wszystkim produkty polskiej produkcji, charakteryzujące się nie tylko atrakcyjnym designem, ale również wysoką jakością.

fisherman shopFisherman Shop — miejsce, gdzie każdy wędkarz znajdzie gadżet dla siebie

Fisherman Shop oferuje wszelkiego typu gadżety dla pasjonatów wędkarstwa. Są to koszulki, bluzy i topy damskie i męskie, a także akcesoria takie jak plecaki, worki, kubki termiczne i tradycyjne, piersiówki i otwieracze. Wszystkie ubrania i akcesoria są oczywiście dedykowane wędkarzom, a więc opatrzone stosownymi napisami i grafikami. Fisherman Shop stawia przede wszystkim na humor, więc nadruki są zabawne i pozytywne. Oferta skierowana jest zarówno bezpośrednio do wędkarzy, jak i do osób poszukujących prezentów dla nich.

EvelineaErato – galeria

ćmuch

Anna znana pod pseudonimem EvelineaErato jest autorką wielu prac w klimacie słowiańskiej mitologii. Poprzez swój talent i zainteresowanie legendami oraz mitami dawnej Polski dba o to, by wierzenia naszych przodków nie zostały zapomniane. Jej inspiracjami są prace autorów z tzw. „złotego wieku ilustracji” – Ivan Bilbin, Jogn Bauer, Edmund Dulac i …

Czytaj dalej...